SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

SPINNING® program kombinuje trénink podle srdeční frekvence s pěti styly jízdy a nabízí tak účastníkům neopakovatelný způsob cvičení. Johnny vytvořil SPINNING® program s vědomím, že každý má při tréninku jiné potřeby a cíle. Jízda každého účastníka plně odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

SPINNING® program nabízí více než 30 000 autorizovaných center pod vedením 180 000 certifikovaných instruktorů ve 120 zemích světa. Díky přesným licenčním pravidlům a důslednému dodržování tréninkových metod můžete zažít stejně kvalitní SPINNING® lekci na Floridě, v Itálii, Německu, Singapuru, Jižní Africe nebo v České republice.

SPINNING® smí nabízet pouze autorizovaná centra, kde jednotlivé lekce vedou lektoři s certifikátem "Johnny G. SPINNING® Instructor" (J.G.S.I.). Jen to je pro Vás zárukou zachování původních, účinných a bezpečných principů SPINNING® programu.


Autorizované spinningové centrum v klimatizovaném sále s přívodem čerstvého vzduchu, stabilní teplotou a domácím prostředím.

10+1 spinningových trenažérů - Spinner, to vše pod vedením kvalifikovaných instruktorů.

 

Spinning s posilováním

SPINNING® s posilováním je kombinovanou lekcí. Čeká Vás cca 35 minut jízdy, kdy se důkladně zahřejete a připravíte tak tělo na dalších 25 minut posilování včetně závěrečného protažení.

Při posilování se zaměříme na horní polovinu těla včetně zad a bříška. Posilovat budeme s gumičkami, činkami (1-2kg) nebo overballem.

Pravidelná jízda na spinneru vám přinese určitě lepší kondici – vytvarujete a zpevníte si vaši postavu. Dámy bezesporu po tomto cvičení ocení pevnější zadeček. SPINNING® je skvělý prostředek v případě, že chcete zhubnout. Během 35minutové lekce spinningu se dá spálit 300 – 400 Kcal.

Kromě zlepšení postavy a zpoceného trička si odtud určitě odnesete dobrou náladu, skvělý pocit sami ze sebe, psychickou vyrovnanost a pohodu.

Minimální počet pro lekci jsou 3 osoby.

Rozpis instruktorů

Po: 18:00 – 19:00 Dita Š.
Út: / /
St: / /
Čt: 19:00 – 20:00 Iveta F.
Pá: / /