Nejste-li členem, rezervaci proveďte prosím na 775 770 700. Pro REZERVACI kliněte na tlačítko.

Sportovní centrum
N.M.n.M.

Nejste-li členem, rezervaci proveďte prosím na 775 770 700. Pro REZERVACI kliněte na tlačítko.

Spinning

Multifunkční sportovní centrum zahájilo provoz na konci roku 2004.

Jedná se o víceúčelový sportovní objekt. Je zde vybudováno zázemí pro tenis, badminton, squash, spinning, fitbox a fitness centrum, kde naleznete celou řadu profesionálních cvičebních strojů.

Celý objekt má v podnájmu spolek Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s., a to za účelem provozování sportovní činnosti. K dnešnímu dni má spolek přes 400 členů, z toho cca 50 dětí. 

V současné době má Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. zastřešující organizaci Český badmintonový svaz, Svaz kulturistiky a fitness České republiky a Český tenisový svaz. Členové spolku nás budou reprezentovat na badmintonových a kulturistických/fitness i tenisových závodech. Pro děti je provozována badmintonová školička a badmintonový oddíl. Jak školička, tak oddíl jsou vedeny licencovaným trenérem I. třídy Václavem Drašnarem.

Výbor spolku: Stará Romana- předsedkyně, Václav Drašnar, Vladimír Brož, Eva Říhová, Michal Tobiáš

Personál: Na recepci vás rádi obslouží Irča, Eliška, Anita a pan Vyhnánek s panem Kratochvílem. Hodiny spinningu jsou vedeny zkušenými lektorkami Ivetou  a Ditou Š. a fitboxem vás provede opět Iveta a Dita H. Mladé badmintonisty vede Vašek Drašnar. 

Hlavní sponzoři spolku: Ministerstvo školství, sportu a tělovýchovy, Krajský úřad královéhradeckého kraje, Městský úřad Nového Města nad Metují, , ALUFRONT, s.r.o., Detecha ch.v.d., Martin Teplý Seladon, NTC stavební technika spol., s.r.o., NUTRICIA DEVA a.s., PAPPILONS a.s., ROUSEK s.r.o.